Hieronder vind je de uitslagen van:

  • 5 km Stratenloop en Kids Run (via de link)
  • Funklasse Race Krimpen
  • Amateurs/Sportklasse Krimpen
  • Nieuwelingen
  • Dikke Banden Races Krimpen

 

Klik hier voor de uitslag Kids Run en de uitslag 5 km Stratenloop

 

Cat:  FUNKLASSE
Klass Rugnr Naam
1 78 Hans Meerbeek
2 26 Robin Don
3 23 Bas Breider
4 21 Vincent Bouwens
5 47 Jeffrey Verweij
6 83 Tom Boere
7 24 Daan de Boer
8 44 David van IJzendoorn
9 49 Marten Ziegelaar
10 34 Stijn Klijn
11 22 Gerben Brans
12 25 Peter Dekker
13 79 René Lievaart
14 84 Mathijs Bodde
15 74 Harrie van Beek
16 46 Michiel van Sluijs
17 19 Koen Bogers
18 52 Chiel Jan van de Heuvel
19 33 Goos Janssen
20 77 Ronald de Ridder
21 56 Gerben Borgsma
22 20 Bastiaan Booij
23 39 Bastiaan Soet
24 82 Gerald Leon
25 36 Arjan Mollinga
26 80 Tom van ’t Hof
27 75 Wilco Boere
28 76 Frans Streng
29 42 Thomas Timmer
30 28 Hendrik Goudriaan
31 37 Theo Penninga
32 81 Fedor Jaspers
UITSLAG AMATEURS/SPORTKLASSE 60 KM – RONDE VAN KRIMPEN
uitslag voornaam tussenv achternaam woonplaats rugnr vereniging
1 Tom de Vreede Pijnacker 50 STMA Cycling team
2 Geert Zaal Utrecht 53 UWTC de Volharding
3 Frank Visser Utrecht 59 UWTC de Volharding
4 Gert-Jan Elsenaar Amsterdam 5 WTC de Amstel
5 Martijn Broekman Tricht 60 UWTC de Volharding
6 Jonathan Espigares RIDDERKERK 6 WC de Waardrenner
7 Mark van Velthoven WATERINGEN 57 RWV de Spartaan
8 Lars Rietveld OUDEWATER 40 STMA Cycling team
9 Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs 55 Westland Wil Vooruit
10 Henk de Jong Nieuwveen 19 Cycloteam.nl
11 Marcel Prakken UTRECHT 37 UWTC de Volharding
12 Max de Jong Giessenburg 56 HSK Trias
13 Arje de Waard DORDRECHT 52 DRC de Mol
14 Rick Maas Rotterdam 31 CS010
15 Joost van der Helm PIJNACKER 13 RWC Ahoy
16 Jerrie Suyker PIJNACKER 45 Restore Cycling
17 Chris Verhoeff LEKKERKERK 49 WC de Waardrenner
18 Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 25 Westland Wil Vooruit
19 Bart Nap Lopik 34 De Eendracht
20 Marco Kleibeuker Rotterdam 22 WC de Waardrenner
21 Youri Deelen Schoonhoven 58 WC de Waardrenner
22 Jasper Hupkes UTRECHT 18 USWV de Domrenner
23 Lars Adriaansen STEENBERGEN 1 RWC Ahoy
24 Maxim Harteloh DE LIER 62 Cyclingteam Flakkee
25 Leon Oosters Hellevoetsluis 61 Cyclingteam Flakkee
26 Marcel Klapwijk Ter Aar 21 WTC Woerden
27 Eibert van ‘t Hof Den Haag 17 RWV de Spartaan
28 Pieter van Egmond Rotterdam 4 CS010
29 Jos Leijten Haarlem 29 HSV de Kampioen
30 Patrick van Nunen Rotterdam 36 WC de Waardrenner
31 Daniël Lodeweges Bergambacht 30 WC de Waardrenner
32 Jeroen Buis ZOETERMEER 3 RWC Ahoy
33 Martijn Harteloh Dordrecht 12 Cyclingteam Flakkee
34 Jerry van Herk LEKKERKERK 15 WC de Waardrenner
35 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK 23 WC de Waardrenner
36 Hubrecht van der Marel Katwijk 32 LRTV  Swift
37 Erik de Niet DEN HAAG 35 RWV de Spartaan
38 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN 44 Restore Cycling
39 Ossip van de Vegte UTRECHT 47 USWV de Domrenner
40 Niels van der Velden Lekkerkerk 48 WC de Waardrenner
41 Laurens Gijsbers HOUTEN 54 UWTC de Volharding
42 Bram Boog Rotterdam 2 RWC Ahoy
43 Max Goote Rotterdam 7 RWC Ahoy
44 Erik Groeneveld HEINENOORD 8 RSC de Zuidwesthoek
45 Michiel Groeneveld HEINENOORD 9 RSC de Zuidwesthoek
46 Martijn de Groot Gorinchem 10 HSK Trias
47 Wilfred Harbers Putten 11 Special Cycling Team
48 Matthieu Hendriks Lekkerkerk 14 Cyclingteam Flakkee
49 Fedor Hes UTRECHT 16 WV Het Stadion
50 Bob Jonkheer Noordwijkerhout 20 HSV de Kampioen
51 Gerard Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT 24 HSK Trias
52 Frank Lanting Den Haag 26 RWV de Spartaan
53 Stefan Laurijssen Oud Gastel 27 W.V. Princenhage
54 Eric van Leijen NIJMEGEN 28 MTB Licht Verzet
55 Norman Meerkerk ZUIDLAND 33 W.V. Princenhage
56 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht 38 UWTC de Volharding
57 Arjen van Putten GEESBRUG 39 WRV de Peddelaars
58 Sven Roggeveen Utrecht 41 UWTC de Volharding
59 Robbert Schaap Leidschendam 42 RWV de Spartaan
60 Luuk Schuurmans Utrecht 43 USWV de Domrenner
61 Nick Toonen LISSE 46 HSV de Kampioen
62 Roel de Vries Utrecht 51 UWTC de Volharding

 

JONGENS 7 en 8 jaar
1 38 Alexander Honkoop
2 39 Luuk Vuik
3 46 Stijn van de Linde
4 40 Thijs van Aken
5 37 Corné Broere
6 41 Esra Borreman
7 44 Rowan Heuvelman
8 43 Daniel Arthuk
9 42 Rogier Honkoop
MEISJES 7 en 8 jaar
1 45 Eva van Wageningen
JONGENS 9 en 10 jaar
1 51 Jan Eeftink
2 56 Mathijs den Oude
3 59 Justin van Houwelingen
4 74 Jella van Aken
5 53 Henk Jr. Vuik
6 54 Mats den Hoed
7 57 Maurits Pols
MEISJES 9 en 10 jaar
1 52 Jenna Janssen
2 58 Davina de Mik
JONGENS 11 en 12 jaar
1 82 Jesse Beukens
2 76 Berend Brandemann
3 71 Felipe Lems
4 55 Lukas heuvelman
5 75 Samuël Arthur
6 78 Skye Mols
7 79 Nathan Salacroup
8 80 Job van Helden
9 73 Stefan Slingerland
10 77 Scapa Mols
MEISJES 11 en 12 jaar
1 83 Desirée Krosaal
2 81 Lotte Dane

 

Cat:  NIEUWELINGEN OMNIUM
Uitslag Rugnr Naam Woonplaats Totaal puntenrit klassem crit.
1 4 Elian Lagendijk Alphen A/D Rijn 4 1 1 2
2 13 Jos Blok Gouda 5 2 2 1
3 14 Joeri van Mook Oosterhout 11 3 5 3
4 7 Tom Tiegelaar Bleiswijk 13 5 4 4
5 1 Yannick van den Berg Monster 16 8 3 5
6 9 Tom Waldram Nieuwerkerk A/D Ijssel 19 7 6 6
7 2 Thijs Brugging Bleiswijk 20 4 9 7
8 8 Ids Visscher Pijnacker 26 10 8 8
9 3 Bart Hordijk Westmaas 28 11 7 10
10 5 Leon van der Nat Capelle a/d IJssel 29 9 11 9
11 17 Joris Keller Den Haag 31 6 12 13
12 16 Milan Huizer Waddinxveen 34 12 10 12
13 6 Mark Nomen Ouderkerk A/D Ijssel 37 13 13 11
14 12 Thomas de Jong Ouderkerk A/D Ijssel 42 14 14 14
15 15 Thijs van den Heuvel Ouderkerk A/D Ijssel 46 16 15 15
16 11 Arie van der Linde Ouderkerk A/D Ijssel 47 15 16 16